Previous Next

Firma Techniczno - Handlowa TomTech Tomasz Szczygieł od 2002 roku prowadzi działalność w zakresie:

  • zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, jakością i środowiskiem,
  • szkoleń,
  • tworzenia oprogramowania.

 

Misją firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług dostosowanych do profilu działalności Klienta, skutecznie wspomagających procesy zarządzania w przedsiębiorstwie.

 

Firma nasza rozpoczęła działalność świadcząc usługi informatyczne w 2002 roku. Następnie wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom stopniowo poszerzaliśmy zakres usług o kompleksową obsługę firm w zakresie:

  • systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, środowiskiem i jakością,
  • zarządzania personelem,
  • bezpieczeństwem informacji.

 Naszym celem jest tworzenie takich rozwiązań wspomagających pracę w przedsiębiorstwie, które spełniają Państwa oczekiwania, a ich koszt był jak najmniejszy.

 

Jednym z podstawowych celów naszej działalności jest zagwarantowanie deklarowanego poziomu jakości świadczonych usług zaspokajających w pełni potrzeby Klienta. Jakość jest gwarantem powodzenia naszych firm dziś i w przyszłości. Dlatego wysoko wykwalifikowany, doświadczony zawodowo zespół pracuje nad ciągłą poprawą jakości i funkcjonalności oferowanych produktów. Nasi specjaliści są w ciągłym kontakcie z Klientem i spełniają jego najwyższe wymagania. Dążenie do osiągnięcia wysokiej pozycji na rynku poprzez stały rozwój czyni nas kompetentnym partnerem.

 

Świadectwem wysokiej  jakości usług jest stale powiększająca się liczba obsługiwanych firm oraz fakt wieloletniej współpracy z dużą grupą klientów.

 

Zapraszam do współpracy.

Tomasz Szczygieł

© 2018 FTH TomTech